Вход

Забравих си паролата!
 
 
Or
 
Latest topics
» Най-секси мъжки герой на месеца
Чет Апр 20, 2017 2:46 am by santanico.

» Най-секси женски герой на месеца
Чет Апр 20, 2017 2:45 am by santanico.

» Аватар на месеца
Чет Апр 20, 2017 2:44 am by santanico.

» You are my favorite kind of night.
Пон Апр 17, 2017 7:54 pm by Freya Delacroix

» But none of the paths lead back to who I used to be.
Нед Апр 16, 2017 11:05 pm by santanico.

» Писател на месеца
Вто Апр 11, 2017 11:34 pm by Reed.

» Отсъствия
Пон Апр 10, 2017 9:18 pm by Elizabeth Endovier

» Победители от конкурси!
Пон Апр 10, 2017 7:47 pm by Helena Dubois.

» Двойка на месеца
Пон Апр 10, 2017 7:31 pm by Helena Dubois.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 116, на Пет Мар 17, 2017 9:17 pm
Information table.
AZEROTH.
Очаквайте!

1. Главната сюжетна линия.

2. Първото Масово РП.

3. Отваряне дома на The Chandrian.

4. Записване за тренировъчните лагери.

5. Откриване на тренировъчните лагери.

6. Победителите от конкурсите в края за м. Март.

Екипът ви пожелава прекрасни мигове във форума!

Границата

Тя е част от Азерот, ада и Палидиум. Има за цел да пази всяко живо същество да премине в Палидиум. Приближиш ли се до нея, пред теб се извисява висока стена от синьо-зелена светлина, през нея могат да преминат само най - силните. Преминавайки през нея, не само трябва да се справиш с пазителите и, а и да минеш буквално през отвъдното. До този момент няма данни за завърнали се от Палидиума. Легендите твърдят, че са останали в ада завинаги или са убити в паралелният свят. Камъка на Кандрекар се пази от братството.

Хрътките на Ада

Пазачите на границата. Свръхестествени - мутирали кучета, високи около 5 метра. Хрътките напускат Ада само и единствено,за да предвещаят идването на господаря им и в негова чест убиват ангел.
credit to kenz.
Abraxas
Morningstar
birth date
31.09.
member group
Admin/The Chandrian
status
single
portrayal
Max Irons
Helena
Dubois
birth date
07.02.1993
occupation
unemployed
member group
Admin/Hunter
status
single
portrayal
Margot Robbie
alias
Warrior Princess